Oh, plakati, plakati, plakati
kako još nitko plakao nije
Za srećom potonulom;
Kako još nitko plakao nije
Na najvišem vrhu boli
Tko zna? Tko zna?
Ah, boli, boli, boli
Plamene, ubojne, duboke ko moja
Nema više, nigdje nema!
Pa što mi u oku suza ne uzvrije
I zašto mi srce vrelom ne probije
Ko krvav potok grud?
PoemWiki 评分
暂无评论 写评论