Kako si me ljubila, kako sam te ljubio,
Hogy csókoltál és hogy csókoltalak,
kako sam pod bagremom tebi se priljubio
Hogy együtt ültünk akácfák alatt
nekad u svibnju… mrak nas obavio…
Valamikor májúsban... ketten...
Al sad je zima – ja zaboravio
Ma tél van, elfeledtem,
Hogy szerettél és hogy szerettelek,
kako si me ljubila, kako sam te ljubio,
Hogy öleltél és hogy öleltelek
kako si me grlila, kako sam te grlio
Lopva, titokban, önfeledten,
kradom, potajice, mrak nas obavio,
Ma tél van elfeledtem.
sad sam sred zime sve – sve zaboravio.
A tél havával mindent behavaz,
Téllé fagyott szívemben a tavasz:
Zima svojim snijegom sve je već zaledila,
Ma tél van, elfeledtem,
u mom srcu proljeće u zimu je sledila.
Hogy szerettél és hogy szerettelek,
Da, sad je zima, ja zaboravio
Hogy öleltél és hogy öleltelek,
kao si me ljubila, kako sam te ljubio,
Hogy csókoltál és hogy csókoltalak,
kako si me grlila, kako sam te grlio,
Hogy együtt ültünk akácfák alatt
kako me cjeliva ti, kako sam te snubio,
Valamikor májusban... ketten...
kako sam pod bagremom tebi se priljubio
nekad u svibnju... mrak nas obavio...